Deli Dostlar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kitap YazmaK

2 posters

Kitap  YazmaK Empty Kitap YazmaK

Mesaj  Eqmen(Admin) Çarş. Eyl. 24, 2008 12:32 pm

Arkadaşlar bi günde aldığım bir kara göre bi kitap yazcaktım Adı :Jim Saver olcaktı 5 bölümden olcaktı ve izldiğim filmlerden ve kendi fikirlerimle bu kitabı yazcaktım yazdımda ama su ana kadar sadece 4 bölümü bitti 5.sini en kısa zamanda yazıp buraya koycam konun adınıda yeni olrk eklicem ordan anlarsınız Simdi gelelim kitaba her kelimesi bana aittir isimleri ben buldum bi kaç kişiyide oyuncu olarak koydum 5 bölümün ismi:
1=Jim Saver-Kötülüğün Başlangıcı
2=Jim Saver-Omashu Saldırısı
3=Jim Saver-4 Titan
4=Jim Saver-Sonunda Gelen Ölüm
5=Jim Saver-Zafer ve Huzur(yazılmadı)
1.si:
Oyuncular: Yazan:Yaşar Erdurgut
Resmi Site:http://jimsaver.tr.gg/
Jim Saver =Anonim=Jim Saver
Jim Saver'ın sevgilisi=Anonim=Lily
Kötülerin Başkanı=Berk Ü.=Trogonan
İyilerin Başkanı=Doğahan=Zeus
İyi Büyücü=Bengü=Milaro
Kötü kralın yardımcısı=Kafadan atılma=Lines
Kötükralın yardımcısının Korumaları=Berk Y.=Hunter- Egemen=John
Doğa Ana = Sinem=Doğa Büyücüsü
Yıl=1820
Ve Hikaye...Bir gün, sakin bir kasaba olan jang jing de Jim Saver oturuyordu ve o anda karşıdan tek taraflı sevdiği Lily geçiyordu
Jim Saver ona aşıktır ama bunu söleyemiyordur.Aradan 1 hafta geçti normal bir haftaydı...Jim Saver hafta başı olan pazartesi günü
sabah erken kalktı bir duş aldı güzelce giyindi bahçesinden kopardığı güzel çiçekleri aldı ve Lilynin evinin oraya gitti.Lily çağırdı ama evde değildi tam sonkez bağıracakken Lily arkadan çıka geldi ve Jim Saver'e ''banamı bağırıyorsun''dedi..Jim Saver''evet'' dedi.Lily noldu ne diyecektin dediJim Saver bir saniyelik dondu...ve çömelip lilye onu sevdiğini söyledi...ama Lily bir cevap vermedi sanki hiç bişi olmamış gibi evine gitti.Jim Saver tam 3gün 3 gece camda cevabını bekledi.Bu süre içinde Lilyde evden çımadı ama 4.günün sabah saat 7:20 de Cama çıkıp : ''Bende Seni'' Diyerek Bağırdı... Bu olaydan 2 yıl sonra artık Lilyle Jim Saver evlenmiş ve göç etmeye karar verdiler.Önemli eşyalarını alıp yola koyuldular ve JangJingden cıkıp omashuya geldiler omashu; sakin büyük bir şehirdi ve burda çok mutlu oldular yaklaşık 6 ay sonra Jim Saver'in kuşu forgi uçarak yanına geldi ve bir mesaj bıraktı.Jim Saver eve gidip mesajı actı mesaj,İyilerin başkanı Zeus'tan geliyordu mesajda,trogananın zindandan kaçtığı ve yine katliama başladığı yazıyordu Lily:Trogonan kim?diye sordu Jim Saver:Dünyadaki en kötü varlık binlerce askerlik bir ordusu ve yenilmez büyücüleri var dedi.Lily:yani bu mesaj ne anlama geliyor?Jim Saver:Görev beni çağırıyor anlamına geliyor dedi.lily:bende gelcem Seni yanlız bırakmam dedi.Büyükbir ısrardan sonra Jim Saver kabul etti ve 3 gün içinde hazırlanıp Logoan(İyilik krallığı)na doğru yola cıktılar.Yolda iyi büyücü Milaro önlerine cıktı ve bir büyüde 2sinide logoana getirdi ve teşekkür ettiler. Milaro onlara saraya kadar eşlik etti. ve iyilerin kralı zeusun huzuruna çıkarttı.Zeus durumu Jim Savera anlattı ve yardımını istedi.Milaro Jim Saver ve Lily yola koyuldular ve3 günlük bi yolculuktan sonra torogues mağrasındaki doğa büyücüsü(Toprak ana)nün yanına gidip onada durumu anlatıp yardım istediler doğa büyücüsü ben size burdan yardım edeceğim istemeniz yeter diyerek onlara yola cıkmalarını söledi.Milaro Jim Saver ve lily uzun bir yürüyüsten sonra durdular ve tam o anda Lines ve yardımcıları hunter ve john saldırıya geçtiler Jim Saver ok ve yayını cıkarttı ve milaronun büyüsüyle beraber oku fırlattı bu büyülü ok Lines ve adamlarını geçici körlüğe urattı ve ordan hemen uzaklastılar ama kötüler pes etmedi. milanoyu john ve hunter yakalyıp etkisiz hale getirdiler ve 2si lilyde alıp büyüyle ordan kaçtılar.Jim Saver sinirden napcağını bilemedi ve milano kendine gelince ona durumu anlattı.sonra bir karal Jim Savera bir mesaj getirdi mesajda;Lily elimizde onu istiyorsan gelde al-sevgilerimle Trogonan yazıyordu.ama 2side bunun bir tuzak olduuğunu bilmiyorlardı. ve 5 günlük bir yürüyüşten sonra kötülerin şehrine girdiler burada heryer alev içindeydiher yer tuzaklarla doluydu.Doğa büyücüsünden yardım istediler.Doğa Büyücüsü onlara tam 10 tane taş asker yolladı. Askerleden 3 ü önden gidergen bir tuzağa yakalandılar ve yerdeki çomaklı çukura düşüp yokoldular.sonra birazdaha yürüyünce 2 taş asker daha tuzağa(Demir dikenli top) takılıp parçalandılar.sonra kötülerin evleri ve askerleri göründü.Yaklaşık 10 000-20 000 ateş asker vardı.bunlardan bazıları troll adı verilen tek gözlü devlerdi 2 trol ve 3 alev asker devriye gezerken diğer taş askerlerigörüdüler ama tam o anda Milano Jim Saver ve kendisine görünmezlik büyüsü yaptı.5 taş askerde parçalandı ama 2 trolü öldürmüşlerdi.Toprak anadan yardım istediler ve toprak ana tam alev askerlerin ortasına bir gök taşı(Meteor) yollayarak bütün askerleri yok etti.Jim Saver burayı baş kent sandı ama bunun sadce 100 koruma bölgesinden biri olduğunu öğrendi.ama yoluna devam edince böyle yerlerden çok gördü ama saklanarak gittiler.Korunakları geçtikten sonra küçük köylere geldi burda ise 100-50 arası asker vardı.Milaro ve Jim Saver bu 10 köydeki askerleri beraber hakladılar.ve ana şehri koruyan 30 metere derinliğinde 50 metere uzunluğundaki canavarlarla dolu hendeğe geldiler tahta köprüler sadece merkezden indirilerek acılıyordu.Milaronun ümide bitmişti ama Jim Saver kılıcını cekti ve arkasnda bulua ağaçları kesti ve bunları sarmaşıklarla birleştirip bir gemi yaptı ve suda giderken canavarlar savaştı ama milaro kısa yoldan büyüyle halletti ama kötülük şehrinde oldukları için milaronun büyü gücü azdı ve sırf savaşa yetiyordu.karşıya geçince 25 sıradan oluşan bir daire şeklinde asker gördüler ve burdan geçemeyiz dedilerama zeus onlara tam 10 000 asker yolladı askerler yuvarlakta delik actıkları sırada 2side geçti ama bütün askerler öldü.ana şehrin sarayına girdiler ama saray boştu işte tuzak buydu trogonan uzaktan bir büyü yaptı ve sarayı yıktı.Jim Saver ordaki yıkıntıdan cıktı ama milanoyu bulamadı ve diğer kötülük şehirlerine gitmeye karar verdi.Yolda tek başına giderken Lines Hunter Ve John Jim Savera saldırdı jim saverı tam öldürceklerken milano ortada belirdi ve 3ünüde hakladı ama kötüler yine kaçtı.Jim Saver o an dediki:Kötüler Her Nerdeyse Onları Geberticeğim.Milano:bende dedi.
Suları bitmişti doğa andan onlara yağmur göndermelerini istedi.Doğa ana :Tamda uyuyordum dedi ama alın diyerek yağmuru yolladı.2si yağan yağmuru kaplara doldurdurdular ve doğa anaya teşekkür ettiler.
Jim Saver yolda lily die sayıklıyordu tam o anda birucurumun tepesine geldiklerini anladılar aşağısı timsah kaynıyordu karşıya geçmek için yapabilcekleri köprü içinde ağaç yoktu.Yine toprak anadan yardım istediler ama toprak ana:Böyle basit işleri kendiniz yapın diyerek yardım etmedi onalara bir büyücü yardım etmiş olmalıydı çünkü bir anda bir köprü belirdi ama bunu yapan toprak ana değildi.Karşıya geçtiler. Karşıda gözlerine inanamadılar Jim Saver:Yuh dedi milano: Katılıyorum dedi.Gördükleri şey yaklasık 1milyon 1.5 milyonluk Trol ordusuydu ve gercek merkezin etrafında toplanmıslar Trollerin Büyükleri:Flame rocklardandanda vardı yapılmış ama bu canavarlar taşan yanan yaratıklardır + Gözleri çok keskindir.Jim Saver ve milano bu canavarları görünce napcaklarını bilemediler doğa büyücüsü yoktu ama zeustanda haber gelmiyordu derken zeus ve 500.000 kişilik bir ordu geldi ama yinede kötülerden 2 3 kat azlardı ama bu onları bezdirmedi bir saldırı ile hepsini yok ettiler bizden sadece 100 000 adam ölmüstü onlardan 1 kaç milyon tane ama flame rock ordusu çıka geldi tam onlara saldırcakken Trogonanın bir büyüsü ile yerden ölmüş canavrların kemikten askerleri çıkıverdi ve kötülerin sayısı: 2.000.000 ulastı iyiler kaçmaya başladılar ama milano ve Jim Saver kaldılar 2si tek başına 2 milyon adama karşı geldiler o anda zeusun büyüsü ile kutsal bir güce ulaştılar Jim Saver yanan bi kılıçla canavarlarla savaşırken Milano da özel bir büyü gücü ile savaşıyordu Lily Jim Saver geldiğini anladı inanılmaz bi güç ile zincirleri kırdı ve Trogonanın yanına gidip ona güzel bir yumruk ile yere serdi.aşağıda Jim Saver ve milano canavarların hepsini bir çizik bile almadan gebertmişlerdi.ama Lines Hunter ve John Lilye Büyü yaparak onu bayılttılar ama milano güçsüzlükten bayıldı zeus yanına geldi Jim Saver kuleye girdi ve 1020 basamağı çıktı ve lily baygın buldu
tam lilyi alırken lines ve korumaları saldırdı.son bir hamleyle Jim Saver 3ünüde tahtalı köye yolladı.Lilyi aldı ve omashuya döndü.Milano Yakışıklı Omashu prensi Alexle Evlendi çok mutlu oldular ve omashunun kral ve kraliçesi oldular.Jim Saverla Lily Mutlu Mesut Yaşadılar...
Ama birgün Trogonan Doğa Büyücüsünü kendi gibi kötü yaptı ve omashunu tam ortasına dev bir kaya parçası gönderdi........ Sölemem Gerisini Smile Şaka Şaka Yeni Kitapta Yeni İnsanlar ve oyuncularla görüşürüz....

Yazan:Y.Hakan ERDURGUT 2.kitap en kısa zamanda.. Jim Saver-Jim Saver-Jim Saver

En son Yaşar(Admin) tarafından Çarş. Eyl. 24, 2008 12:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Eqmen(Admin)
Eqmen(Admin)
Albay
Albay

https://delidostlar.yetkin-forum.com

Kitap  YazmaK Empty Kitap YazmaK2

Mesaj  Eqmen(Admin) Çarş. Eyl. 24, 2008 12:33 pm

2.si=
İyi Büyücü=Bengü=Milaro
Kötü Büyücü=Anonim=Yummy
Barbar Kadın Komutan=Sudenaz=Trog
Ayak İşleri Müdürü=Dilansu=Lines
Cani Kötüler=Berk Y.=Hunter- Egemen=John
Doğa Ana = Sinem=Doğa Büyücüsü
Ağaç Kral=Emir(Kardeşim)=Chango
Sene =1821
Hikayeye Devam...
En son nerede kalmıstık Jim Saverın maceralarında Heh enson Trogonan doğa büyücüsünü etkisi altına almıs ve omashuya meteor yollamıştı ve devamı...
Meteror tam üstlerine düşeckken kraliyet evinin balkonuna çıkan Milano bi büyü ile gelen metoru durdurmuş ve farklı bir yöne yönlendirdi.ve içinden bi ses omashuya bişeyler olcağını söylüyorduJim Saver ve lily o anda evlerinde oturmuş konuşuyolardı Lily:artık bittimi Jim Saver: inanki bilmiyorum diyordu.
Trogonan ordusunu büyütmüş kötü büyücü yummy ve komutan barbar olarakta Trog ve kendine üstünlük sağlaması içinde yeni canavarlar gibi özel güçlü varlılarıda ordusuna katmış ve asker sayısı 17.000.000 a ulaşmıştı.ama Zeusun ordusu sadece 2.000.000 du ve bütün ordusuyla omashuya gelmiş ve burayı iyilik krallığı ilan etti omashu:etrafında 3 sur bulunan bembeyaz taşlardan yapılmış bir Kale birgün Jim Saver ve lily pazara giderken frogi çıka geldi yine bir mesaj getirmişti bu mesajın kimden geldiği belli değildi ama mesajda : Yasak talos ormanına git changoyu bul ve yardım iste yoksa hiç güzel şeyler olmayacak... yazıyordu.Jim Saver bunu önemsememiş ve milanoya lilye ve diğerlerine göstermemişti.Zeus ise yeni büyüler araştırıyor adam topluyordu zeusun elçilerinden gelen bir mesajda : Trogonan yola çıktı yazıyordu. Bunu duyunca ana binada toplanıp halka ve savaşçılara haber verdi.Jim Saver :Bu şeytan hiç vazgeçmiyecekmi? diye soruyodu kendine...Milano:bunu olacağını biliyordum dedi ve sinirlendi.tam 20 gün gece hazırlanmışlar ve mancınık(Kaya atan makine) Ordu Surlar hepsi hazırlanmış ve Uzakta trogonanı ordusu gzükmüştü ama sadece 5 000 000 kadar asker 10 000 mancınık 1 000 000 kadar trol ve flame rock vardı.ama zeus yılmadı Milano Kendini hazırladı Jim saver ztn 7/24 hazır o aradada kötülük sarayında lines geri kalan 12 000 000 askerin zırhını tektek silip parlatıyordu...5 000 000 asker geliyordu surlara dayandılar İsimsiz kişiden bir mesajdaha geldi bunda ise: ya simdi git ormana yada öl diyordu Jim Saver tek başına karar verdi atına atladı ve talos ormanına doğru yola çıktı.ormana vardığında kötüler surları yıkmış ve zeus ve adamlarıyla savaşmaya başlamıştı...Jim Saver changoyu buldu ama Chango bir ağaçtı ona bağırdı ve bir nada ağaç canlandı vedediki : Yabancı Git Burdan Kimsin Sen??? Jim Saver:ben Jim Saver yardım istemeye geldim dedi.Tamam sen o olmalısın Jim Saver:kim? chango : Salla Omashuya saldırımı oluyor dedi Jim Saver :nerden bildin dedi Chango bir bağırdı ve bütün orman canlandı ve omashuya doğru yol almaya başladı. Jim Saver omashuya vardığında 2 000 000 askerimiz ölmüş onlardan hala 2 000 000 asker vardı zeus tekbaşına 1 000 000 halletti Mancınıklar küçük adamlarda işe yaramıyordu.Chango ve geri kalan arkadaşlar 250 kişiden oluşuyordu Jim Saver Zeus Milano ve Changonun ordusu 1.000.000 askeri sildi süpürdü tek bir kişi kaldı o kalan kişi Kötü büyücü Yummydi bir büyü ile lilyi ağır yaralamış Milanoyu ise komaya sokmuştu ve Kaçmıştı.Milano ve Lily şifahaneye kaldırıldı hiç birinden ses gelmiyordu.Jim Saver bnun üzrine sinirlenmiş ve atını alıp uzaklaşmıştı ama nereye gitmişti?ZeusEski gücünü savaştan sonra toplamak için odasında uyumaya gitmişti Chango ve ordusu surları tamir edip surların 2 si arasında dizlimiş nöbet tutuyorlardı Yummy olanları trogonana anlattı.Trogonan acayip sinirlenmiş ve 12 000 000 askerini birden hazırlatmak için emir verdi ve Doğa büyücüsünü yanına aldı ordusu kendi-yummy-hunter-john 9 000 000 alev asker 1 000 000 trol 1 000 000 Flame rock 500 000 mancınık 400 000 Dev fil(34 metre yüksekilinde) ve 100 000 ejderhadan oluşuyorduorduyu hazırlamaya başladı.
doğa anadanda yardım aldı lines cezasından dolayı hala ayak işleri yapıyor trogonanın işlerini yapıyordu.Hunter ve John asker toplamak için şehirden ayrıldı ama Jim Saver guniaz dağına çıkmış ve ordan thunder bladeyi bulmuş ve omashuya geri dönmüştü.lily ve milano hala şifahanedeydi.o anda zeus geldi ve Jim Savera dediki:yummy ölürse tekrar canlanırlar dedi o yaşadığı sürece böyle kalacaklar dedi.Jim Saver: o Yummynin kellesini alacam diyerek bağırdı.trogonan ve 12 000 000 askerlik ordusu yola çıkmıştı...ama zeusunda yeni 5 000 000 askeri vardı hepsi tam takım zırhlarla kuşatılmıştı.Trogonan ve ordusu yoldadiye haber alındı artık zeus jimsever ve geri kalan ordu hazır landı mancınıklar dolduruldu...ve sonunda trogonan ve 12 000 000 askeri ufukta gözüktü ve kosarak surlara geldiler
vechangonun ordusunu yummy ve trogonan bir çırpıda yakı verdi ve barbar trog hepsinin kalan parcalarınıda ayıkladı ve trog başta olarak içeri dalmaya başladılar.Jim Saver ilk gözüne yummy kestirdi zeusa orduyla saldırmasını istedi zeus saldırırken Jim Saver arkadan arkada kalan yummye saldırmaya gitti mancınıklar ve bütün askerler saldırıya geçtiler...Jim Saver arkadan yummynin yanına gitti ve ona saldırmaya başladı zeus trogla karşı karşıya geldi ve teke tek kapışmaya başladılar Jim Saver yummynin asasını 2ye ayırdı ve yummynin dediği gibi kellesini aldı yummy gitti kötülerden 4 000 000 asker kaldı trogonan ve trogda zeus omashunun içine girdi Jim Saverda geldi zeusun yanına yummy öldüğü için lily ve milano canlandı... ama doğa büyücüsü çıka geldi milano : onu ben alırım dedi... trog geldi onuda lilyle zeus aldılar trogonan en arkadaydı Jim Saver tek başınaydı ama lily ben hallederim jimin yanına git dedi zeusa zeus ve Jim Saver 2 si 4 000 000 askere karşı geldiler Jim Saver dağdan aldığı kılıcı Zeus ise baltasıyla daldılar ve 4 gün 4 gece savaştılar milano geldi ve yenmiş olarak lily geldi trogu öldürmüş olarak ama hunter ve john da milano ve lilye saldırdı ama zeus ile Jim Saver hala savaş taydılar... tam troga saldırcakken hunter-johnla beraber trogonanda kaçtılar ama omashunu yarısı yıkılmış olsada hala ayaktaydı..Omashu kalesinin önü kan ve ceset doluydu ama milano lily Jim Saver ve zeus iyidiler doğa büyücüsü yenilmiş yummy öldürülmüş barbar trog esir alınmış ama trogonan hunter ve john kaçmayı başarmışlardı...milano bir büyü ile otalığı yere gömdü.omashu madenlerden getirilen taşlarla yeniden yapıldı eskisinden daha iyi daha güçlü savunması daha fazla olan bir süper kale haline geldi...Jim Saver ve Lily:İşte şimdi biraz huzur diyerek oh çekti...ama Jim Saver changonun ölümünede üzülmüştü...O sırada Lines kötülük sarayında yerleri siliyordu ama trogonan kanlı ayakkabılarıyla yerleri yine mahfetti ve linesa kıyafetlerini temizleyip parlatmasını emretti trogonanın saldırıda kullandığı fillerin etleri alındı ve erzak olarak saklandı bütün ölen askerlerin silahları toplanıp cephaneliğe konuldu...Herkes mutlu oldu yani şimdilik 6 7 ay sonra bidaha bakın Smile

Yazan:Yaşar Erdurgut Jim Saver-Jim Saver-Jim Saver 3 bölüm gelecektir Wink

3.sü=
İyi Büyücü=Bengü=Milaro
Sene =1822
Hikayeye Devam...
Aradan 11 12 ay geçti herhangibi bir kötülük olmadı ama Jim Saver meraklanmaya başlamıştı...Ama Trogonan hiç rahat dururmu bütün bu bi yılı 4element titanını aramakla geçirdi ama onları sonunda bahara da buldu denizin altında bir çelik kafes içinde duruyorlardı trogonan bir alew büyüsüyle denizi buharlaştırdı.. ve 4 kötü titanı serbest bırakıp kendi gücüne kattı... bu canavarları geçen seferki omashu saldırısını tekrarlamak için kullanacak ve dünyayı ele geçirecekti...Jim Saver evcil kusunu trogonandan haber alması için gönderdi.6gün sonra kuşu kötü haberle birlikte geldi nedemişler kötü haber hızlı yayılır...2 3 gü geçmeden bütün omashu bu haberi duydu Lily ve Milaro kardeş gibi olmuş savaş için hazırlanmaya başlamıştı.. bu geçen 1 yıl içinde Jim Saverlilye kılıç kullanmayı öğretmişti...4 titan : Ateş-Su-Toprak-Tahta değil tabiki Hava olmak üzere 4 taneydiler.Ateş gücünü Güneşten Su aydan Toprak topraktan Havayı sölememe gerek bile yok =) saldırıda Trogonan hiç alev asker kullanmayacaktı... ama flame rocklardan milyonlarca olacaktı ama sonra.Jim Saver:travian ormanında Lilyle Oturuyorlardı ve konuşuyorlardı...Aniden Milaro bağırarak koşa koşa yanlarına geldi ve güney Flipin adalarından 20.000.000 atlı askerin geldiğini bildirdi Jim Saver bu olayfan mutlu olmuştu Lilyde ona katılıyordu.Göçebe yaşayan silah yapıcısı bi gurup elf omashuya 1 2 gün dinlemeye gelmişlerdi Jim Saver elflerin çok iyi kılıçyaptıklarını biliyordu ve hemen omashudaki elflerin yanına gidip onlardan en iyisinden 4 kılıç istedi elfin teki:niye 4 tane senin 4 elin yokki dedi Jim Saver:hayır 1i bana 1iLilye 1i Milaroya 1i de Zeusa.Zeus su koskaca yılı yatakta geçirdi yüksek derece hasta olduğu için ama sonunda iyileşti ve tahtına Jim Saver ona getirdiği kılıçla tekrar geçti.4 Titan ve bi sürü asker Omashuya Doğru Yola çıkarken 1000 Elfden oluşan Göçebe bir topluluğa pusu kurdular 4 titan her 1i 250 adamı tek vuruşta öldürerek bütün elfler 5 saniyede yokoldu...Bi gözzcü bu olayı Zeusa getirdi ve titanların gücünü anladı ve Jim Savera haber verdi oda milano ve lilye bu onların gözünü korkutmuştu.Flipin adlarından gelen 20 000 000adam ve 100 000 mancınıkomashuya yerleştirildi Omashunu çevresinde 3 kat duvar olmuştu 1Sur 1Hendekle duvar 1de insan duvarı oluştu.Kötülerin sayısı 10.000.004 idi John ve hunter bu gurubu yarı yarıya yönetiyorlardı ama 4 Titan devasa ve inanılmaz güçlüydü...Yollarına çıkan her insanı Canlı canlı eritiyorlardı...4 Titan birlikte saldırınca yıldırım oluşuyordu ama kimse Jim Saverın gücünün yıldırım olduğunuda bilmiyordu ve sonunda surlar göründü ama direk saldırmadılar yaklaşık 2 3 gün orda kaldılar ordunun yemeği yoktu ama omashuda lezzet vardı...Jim Saver ve Lily yanyana Ve Milaroda arkalarında savaşacaklardı.Trogonan yenilgilerinden ders çıkarmış 4titanı ve 15 000 000 bir orduyla arkadan saldıracaktı ama omashunun bundan haberi yoktu ne yazıkki diğer ön saldırıda olan titanlar sadece tahtadan yapılmış trollerin çektiği ve herbirinin içinde onların elementleri olan büyücüler vardı.Kötüler(25.000.000)vs.İyiler(20.00.000) arkadan saldırı yaparak omashuyu yıkmaya çalışacaklardı ve bunu başaracaklarına eminlerdi.Ön saldırı başladı 10.000.000 asker hızla saldırıya geçtiler surları aşıp savaşa girince arkadan bi saldırı olduğunu görenler donakalmışlardı Trogonan 2 cepheden saldırıyordu Zeus 10 000 000 askeri alıp arkaya gittiler Jim Saver-milaro-Lily2sinin ortasında kaldılar.Savaş 1 saat kadar sürdü sonra zeus yaralı olarak Jim Saverın yanına geldi 10 000 000 askerini titanlar öldürmüş ama onlar sadece 5 000 000 öldürebilmişti öncephedekötüler 2 000 000 iyiler ise 4 000 000 civarındaydı mancınıklar sahte titanları parçaladı ama gerçeklerine dokunamıyorlardı bile.üncepheden 1 000 000 askerle kazandık ama geriye kalan 10 000 000 asker ve 4 titan kalmıştı Milaro Zeus Ve 1 000 000 adam askerlere Lily ve Jim Saver 4 titana saldırmaya gittiler.1.cephede Zeuslar 2.cephede Jim Saverlar vardı.4 Titan birleşerek Jim Savera yıldırım yolladılar ama Jim Saverın Yıldırım yapabildiğini bilmiyorlardı kendisine gelen yıldırımı kılıcına emerek dew bir yıldırımlı kılıç ortaya çıktı.bu kılıçla Jim Saver 4titanı şiş kebap diil kuzu kavurma yaptı anliçağın 1 hamlede 4ünü 2ye ayırdı ve diğer askerlere yardım ederek bi kez daha omashuyu kurtardılar ama omashunun yarısı yıkılmış milyonlarca ölü hendekler kanla dolmuştu ama Jim Saver heryerde Macera Tam Gaz sonraki 7 ay hiiiiç bişey olmadı.Jim Saver ve lily mutlu Alex ve Milaro mutlu Zeus ve ?? Bilmiyorum işte diğer kitap şaşırtıcı olacak...
Yazan:Yaşar Erdurgut Jim Saver-Jim Saver-Jim Saver
Eqmen(Admin)
Eqmen(Admin)
Albay
Albay

Kitap  YazmaK Empty Geri: Kitap YazmaK

Mesaj  Eqmen(Admin) Çarş. Eyl. 24, 2008 12:35 pm

4.sü=
İyi Büyücü=Bengü=Milaro
Yıl:1831
Ve Hikaye
Jim Saverın son savaşı üzerinden 9 yıl geçti ve bukadar zamanda her insan gibi Jim Saverda biraz bunakladı artık eskisi gibi kılıç sallıyamıyordu ama hala kimse onun eline su dökemez Lily İse kılıç kullanmada süper olmustur Zeus Hastalanmıstır Milaro ise iyilerin en güçlü büyücüsü olmuştur.Omashu 2 kat büyümüş 10 kat korumalı olmustur artık omashuda 2 hendek 6 duvar bulunmaktadır.Asker Sayısı 25.000.000 30.000.000 u bulmaktadır atlar ve mancınıklar güçlendirilmiş yeni madenler bulnup zenqinleşmiştir ama kötüler hiç uyumuyor...Jim Saver bir gün yeni parkta lilyle dolasırken frogi çıka geldigetirdiği haber iyi değildi. Eski yaşadığı yer olan JangJingi kötüler kusatıp yakıp yıkmıslardı ve bütün köylü ve insanları katletmişlerdi Jim Saver bunu göze alamıyor sinirini bastıramıyordu bütün yakınları ve arkadaşları tutsak ve köleydiler Jim Saver bu olay hakkında konuşa duruken siyah bir beğgir çıka geldi ama yanlız deği üstünde Jim Saverın bebeklik arkadaşı vardı ama tamamen değildi sadece kellesi bu Jim Saverı kızdırmak ve öfkelendirmek için yapılmış bir tuzaktı ama onlar bunun farkında deillerdi.Hemen lily ve Milaroyu alarak JangJinge Gittiler ama gittiklerinde sadece bir ev vardı ne dier evler nede yıkıntılar hersey götürülmüş kalan tek ev Jim Saverın eviydi.Jim Saver evine girdi ama hiç bişeyden haberi yoktu evein kapısını açar açmaz vücuduna giren bir zehirli iğne tam göğsüne saplanmıstı iğneyi çıkardı ama zehir vücüda girmişti artık hemen yol alarak Omashuya döndüler ve şifahaneye kaldırıldı giderek kötüleşiyordu durumu bunu öğrenen Trogonan Bütün bi ordusuyla (50.000.000 asker) omashuya doğru yola çıktı Jim Saver yokken orayı tamamen ele geçirebilirdi.Jim Saverın durumu çok acilleşmiştir ve ölüm döşeğindedir derken jangjinge gittikten 3 gün sora hayata gözlerini yumdu...ama ölüm töreni yapılamadan Trogonan ve ordusu saldırıya geçti.Surları Zor Zor geçtiler ve İyi askerlerle savaşmaya başladılar.Trogonanın ordusu üstün duruma geçmişti Lily Jim Saverın başında duruyordu Milaro ise onları koruyordu çok zaman geçmeden heryer kan olmuş insanların çığlıkları normal birer ses gibi olmuştu...trogonanın ordsu heryeri askerleri aşmış omashuya giriyorlardı Lily Milaro Zeus Esir alınmış ama onlara hiç birşey yapılmamıştı....Jim Saverın ölüsünün kellesini kesmek için kılıcını çekti ama hava açıkken bir yıldırım çaktı ve jim saverın yüzüne bakacak şekilde tavanlarda düzbir yuvarlak açıldı sonra bir ışık Jim Saverın tam ağnının ortasına doğru inmeye başladı ve 1 anda ışık kayboldu 3 saniye sora Jim Saverın gözleri açılmıştı şeçilmiş olduğu için hayata geri dödürülmüştü ama artık kılıç ustası değil bir bükücü olarak hayata dömüştü artık Ateş Su Toprak Ve havayı istedeği gibi hareket ettirebiliyordu(bükebiliyordu)veayağına yere vurarak Trogonanın altındaki taş parçasıyla onu büyük balkondan aşağıya attı ama yere zıplarmıs gibi rahat indi.Jim Saver havayı kullanarak savaşın olduğu alana indi ve 4 elementi bükerek bütün kötüleri harap ediyordu havayı kullanıyor ve sivri bir bıçak gibi kesiyor ateşle kötüleri yakıyor suyla kötüleri ıslatıyor havayla buz yapıyordu toprakla ise kötülerin altındaki toprak parçalarını kaldırıyor tersine çevirerek onları yerin dibine gömüyordu böyle böyle 6 gün uraştıktan sonra orduyu mahefetmiş Trogonan ve 10.000.000 asker kaçmışlardı... Hasar alan kısımları toprak gücüyle kaldırıyor ve yerine birleştiriyordu 2 3 saate kalmadan savaşa girmemiş gibi heryeri düzeltti.... Bunun üstünden 3 ay geçti Jim Saver artık yeteneklerinde usta olmuştu artık elfler Flipinlilerde omashuya yerleşmiş dünya tam 2 ye ayrılmıştı İyiler Ve Kötüler diye ama Jim Saver asla vazgeçmiceğine yemin etti ve kötüleri yok ediceğine emindi ama üstün biraz zaman geçmeliydi.....
Yeni Kitabımız Son Kitap Olucaktır..Jim Saver-Jim Saver-Jim Saver

5.si= DAha Yazılmadı En Geç bi haftaya burda)

Umarım Beğenirsiniz Emeğe SAygı
Eqmen(Admin)
Eqmen(Admin)
Albay
Albay

Kitap  YazmaK Empty Geri: Kitap YazmaK

Mesaj  Eqmen(Admin) Çarş. Eyl. 24, 2008 12:36 pm

Arkadaşlar Sizde Öyle bir kitap yazarsanız Lütfen buraya koyunn
Eqmen(Admin)
Eqmen(Admin)
Albay